Specyfikacja produktu i instrukcja instalacji Aeg Ko Lavamat 70730

Specyfikacja produktu i instrukcja instalacji Aeg Ko Lavamat 70730 to podręcznik użytkownika, który zawiera wszystkie informacje, które są potrzebne do bezpiecznego użytkowania i instalacji pralki. Podręcznik zawiera szczegółowe informacje na temat zalecanych procedur instalacyjnych i bezpieczeństwa, dzięki czemu można zapewnić prawidłową instalację i działanie pralki. Instrukcja zawiera również informacje dotyczące konserwacji i czyszczenia, aby zapewnić optymalne działanie pralki. Podręcznik zawiera również informacje dotyczące gwarancji i procedur naprawy, aby zapewnić wsparcie w przypadku problemów związanych z urządzeniem.

Ostatnia aktualizacja: Specyfikacja produktu i instrukcja instalacji Aeg Ko Lavamat 70730

Pralka o klasie skuteczności prania A. Pralka o maksymalnej prędkości wirowania 1200 obr/min. Sterowanie/programator w urządzeniu: Elektroniczny. Średnie zużycie energii przez pralkę wynosi 1, 05 kWh/cykl. Pralka jest urządzeniem pracującym w klasie energetycznej AAA(A++). Urządzenie o klasie skuteczności wirowania B. Maksymalny ciężar wsadu w pralce wynosi 7 kg. Średnie zużycie wody podczas prania wynosi 45 litr. /cykl. Obudowa produktu jest w kolorze Biały.

Ściągnij obszerną i pomocną instrukcję obsługi do pralki AEG LAVAMAT 72850 A.Przewodnik użytkowania został dodany 06. 04. 2011.Dostępne języki instrukcji obsługi do tego modelu: polski.Dowiedz się za darmo, jak poradzić sobie z obsługą AEG LAVAMAT 72850 A i poznać jego ukryte funkcje.Całkowity rozmiar pliku PDF instrukcji obsługi wynosi 4. 9 MB.Do tej pory instrukcja została pobrane przez 0 osób.

  • Instrukcja obsługi do pralki AEG LAVAMAT 72850 A
    Pobierz instrukcję PDF w języku: PL
    Ilość pobrań: 0

Powyższe instrukcje są jedynymi w wersji elektronicznej, które dostarczane są przez producenta.Jeżeli nie pomagają Ci one w rozwiązaniu problemu, możesz skorzystać z naszej pomocy na naszejgrupie na Facebooku - Testerzy VideoTestów.

Ogólne
Kod Producenta72850 A
Techniczne parametry
Klasa skuteczności odwirowaniaB
Klasa efektywności praniaA
Klasa energetycznaAAA(A++)
Funkcje i Technologie
Program "Szybkie pranie"True
Program z praniem wstępnym
Parametry fizyczne
Wysokość [cm]850
Szerokość [cm]600
Głębokość [cm]
Maksymalna prędkość wirowania1200 obr/min
Informacje dodatkoweDuży wyświetlacz LCD, silnik indukcyjny
Wyświetlacz elektroniczny
Opłata transportowa za LARGE80, 00
Automatyka wagowa
Inne programy specjalneMix, Wełna, Bielizna, Super szybki
Inne funkcje dodatkoweDirect Spray
Wskaźnik czasu do końca programu
Funkcja opóźniony start
Kolor obudowyBiały
Sprzęt do zabudowyNie
Niezależna regulacja temperatury
Maksymalna wielkość wsadu7 kg
Sposób ładowaniaZ przodu
Zużycie wody (średnie, bawełna, kolor 60 st. C)45 litr. /cykl
Zużycie energii (średnie, bawełna, kolor 60 st. C)1, 05 kWh/cykl
Sterowanie / programatorElektroniczny

Oceń AEG LAVAMAT 72850 A

  • Nie ma jeszcze żadnych opinii. Możesz być pierwszy.

Pytania i odpowiedzi

  • Nie ma jeszcze żadnych pytań.

Szczegółowe dane produktu

Pralka ładowana od góry ProSteam® z technologią ProSense®, opcją SoftPlus i silnikiem ÖKOInverter, pojemność 7 kg.

  • Galeria
  • SzczegółyGaleria filmówCechyAkcesoriaOpiniePomoc

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Gwarancja świeżości ubrań

Technologia ProSteam® w ładowanej od góry, pozwalającej zaoszczędzić miejsce pralce AEG serii 7000 wykorzystuje właściwości pary do odświeżania odzieży i usuwania z niej zagnieceń. W ten sposób pozwala bez wysiłku uzyskać nieskazitelne efekty codziennego prania.

Mniej prasowania. Sposób na odświeżanie ubrań.

Technologia ProSteam® umożliwia zakończenie prania fazą parową w celu ograniczenia zagnieceń lub użycie oddzielnego programu parowego do odświeżenia odzieży.

URZĄDZENIE, KTÓRE ZADBA O TWOJE UBRANIA. OSZCZĘDNOŚĆ WODY I ENERGII

Dzięki technologii ProSense® każdy ładunek prania jest ważony, aby zapewnić doskonały efekt prania w jak najkrótszym czasie. Pozwala to ograniczyć zużycie tkanin i blaknięcie kolorów ubrań.

ZACHWYCAJĄCA MIĘKKOŚĆ WYPRANYCH UBRAŃ

Funkcja SoftPlus sprawia, że płyn zmiękczający dociera do każdego włókna tkanin, dzięki czemu ubrania stają się miększe i delikatniejsze w dotyku niż kiedykolwiek przedtem, a dzięki ochronie tkanin – także bardziej trwałe.

SYSTEM MIĘKKIEGO OTWIERANIA. ŁATWE WKŁADANIE I WYJMOWANIE PRANIA.

Dzięki otwieranej za pomocą przycisku pokrywie i miękko otwierającym się drzwiczkom bębna wkładanie i wyjmowanie prania jest łatwiejsze i bezpieczniejsze niż kiedykolwiek dotąd. Pełny dostęp z góry.

SILNIK ÖKOINVERTER – NAJNIŻSZE ZUŻYCIE ENERGII

Energooszczędny silnik falownikowy ÖKOInverter zapewnia najwyższą efektywność i trwałość, a także doskonałą skuteczność prania niezależnie od wybranego programu.

Czas, by lepiej zadbać o ulubione ubrania. Pralka AEG to najlepszy sposób na to, aby Twoje ubrania dłużej wyglądały jak nowe. Także te, które są dla Ciebie czymś więcej niż tylko ładnie skrojonym kawałkiem tkaniny. Nasze pralki zapewniają niezwykłą delikatność i skuteczność prania przy najniższym możliwym zużyciu energii.

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Pierwszy na świecie system unoszenia kosza, aby ułatwić zmywanie naczyń

ComfortLift® wnosi nową jakość do zmywania naczyń jako pierwszy na świecie system unoszenia kosza zmywarki. Dzięki temu zaawansowanemu rozwiązaniu kosz unosi się na wygodną wysokość, aby ułatwić wkładanie i wyjmowanie naczyń. Zapewnia to zupełnie nowy poziom wygody.

REWOLUCJA W ZMYWANIU NACZYŃ

Nowa, unikalna zmywarka ComfortLift to pierwsze tego typu urządzenie, które pozwala delikatnie wysunąć i unieść dolny kosz, a wraz z nim lśniące czystością naczynia. Pozwala to na wygodniejszy rozładunek i załadunek zmywarki.

QuickSelect: łatwy wybór ustawień programu

System QuickSelect zapewnia optymalną kontrolę nad zmywarką. Wybierz za pomocą suwaka czas trwania programu, a następnie – za dotknięciem – dotykowe opcje. Całą resztą zajmie się zmywarka. Uzyskaj pożądany efekt zmywania w dogodnym dla siebie czasie. I oczywiście idealnie czyste naczynia.

LEPSZA WIDOCZNOŚĆ - SZYBSZY ZAŁADUNEK ZMYWARKI

Wewnętrzne oświetlenie w zmywarce zapewnia doskonałą widoczność podczas jej załadunku. Pozwala to łatwiej znaleźć odpowiednie miejsce na poszczególne naczynia i szybciej uporać się ze zmywaniem.

ZAWSZE BĘDZIESZ WIEDZIEĆ O ZAKOŃCZENIU ZMYWANIA

Dzięki technologii TimeBeam wystarczy rzut oka, aby sprawdzić aktualny stan cyklu zmywania. Podczas jego trwania wyświetlacz TimeBeam wyświetla za pomocą wiązki czerwonego światła wskazanie pozostałego czasu bezpośrednio na podłodze. To proste i bardzo praktyczne rozwiązanie.

Łatwe wkładanie i wyjmowanie sztućców

Pojemny wyjmowany pojemnik na sztućce tej zmywarki ułatwia władanie, mycie i wyjmowanie sztućców. Zaprojektowano go specjalnie z myślą o optymalnej pojemności i funkcjonalności. Ma nawet miejsce na nawet długie i duże przybory kuchenne.

Specyfikacja produktu i instrukcja instalacji Aeg Ko Lavamat 70730

Bezpośredni link do pobrania Specyfikacja produktu i instrukcja instalacji Aeg Ko Lavamat 70730

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Specyfikacja produktu i instrukcja instalacji Aeg Ko Lavamat 70730