Specyfikacja Haier Htaf29s

Haier Htaf29s to inteligentny telewizor LED firmy Haier, który oferuje wyjątkowe funkcje, w tym wyświetlacz o przekątnej 29 cali, wyjście HDMI i interfejs USB. Obraz jest wyraźny, a dźwięk przestrzenny i wyraźny. Ten model wyposażony jest w system operacyjny Android 4.4, który umożliwia dostęp do setek aplikacji, w tym gier, filmów i muzyki. Wbudowana funkcja Wi-Fi pozwala na bezprzewodową łączność z Internetem, dzięki czemu możesz korzystać z sieci społecznościowych, stron internetowych i wielu innych aplikacji. Ten model wyposażony jest również w wbudowany odbiornik cyfrowego dvb-t2, a także przeglądarkę internetową, dzięki czemu możesz korzystać z wielu usług online.

Ostatnia aktualizacja: Specyfikacja Haier Htaf29s

Haier HATS9DCS56B oferuje 4 ustawienia prędkości, maksymalną wydajność 746 m3/h, średnicę wylotu komina 15 cm oraz oświetlenie LED.

I-Clean Series 4

HATS9DCS56B

 • Najlepsza widoczność ze światłem LED
 • Akcesoria premium
 • Ciesz się ciszą
 • Wyświetlacz z białą diodą led stanowi doskonałe wykończenie
 • Stylowe wykonanie

I-Clean Series 4

Okapy Haier I-Clean Series 4 wykorzystują ciemne wykończenie ze stali nierdzewnej, aby nadać stylowe wykończenie Twojej eleganckiej kuchni. Te bardzo wydajne okapy utrzymują powietrze w Twojej kuchni w czystości i minimalizują gromadzenie się tłuszczu na różnych powierzchniach i urządzeniach kuchennych. Możesz cieszyć się ciszą pracy naszych okapów, dzięki ich specjalnej konstrukcji.

Jeszcze lepsze oświetlenie

Wewnętrzne boczne światła zapewniają doskonałą widoczność potraw przez cały czas gotowania.

Najwyższej jakości akcesoria zapewniające czystość powietrza

Wszystkie nasze okapy wyposażone są w akcesoria: filtry węglowe, zawór zwrotny, deflektor powietrza. Idealny, aby Twoja kuchnia była świeża i wolna od tłuszczu.

Gotowanie w ciszy i spokoju dzięki bezgłośniemu silnikowi

Nasze okapy zostały zaprojektowane z myślą o poszanowaniu Twojej ciszy i spokoju Twojego domu, dzięki ich bezgłośności.

Dotykowy panel z białą diodą jest doskonałym wykończeniem

Elegancki dotykowy panel sterowania z białą diodą LED zapewnia harmonijne wzornictwo w kuchni.

Stylowe wykonanie

Elegancki i minimalistyczny design. Ton sur Ton i rama ze stali nierdzewnej zapewniają znakomite wykończenie okapu oraz doskonałe dopasowanie do wszystkich urządzeń kuchennych.

3 prędkości i funkcja szybkiego zasysania dymu (booster) to powiew świeżego powietrza w Twojej czystszej kuchni

Nasze okapy charakteryzują się trzema różnymi prędkościami i wspomaganiem, w zależności od potrzeb, w celu zapewnienia doskonałego oczyszczania powietrza w Twojej kuchni.

Specyfikacja Haier HATS9DCS56B

Nazwa produktu / Kod handlowy

HATS9DCS56B

Kod kreskowy

8059019017099

Rodzaj instalacji

Wall-mounted

Łączność bezprzewodowa

Brak

Rodzaj sterowania

Touch control

Ilość ustawień prędkości

4

Materiał elementów zew.

mat black body

Przepływ powietrza (max / boost) (m3 / h)

746

Przepływ powietrza QMax (m3/h)

619

Klasa wydajności energetycznej (2010/30/EC)

A+

Wysokość produktu bez komina (mm)

520

Wysokość produktu (mm)

1000

Średnica wylotu komina [mm]

150

Szerokość produktu (mm)

900

Głębokość produktu (mm)

500

Ściągnij obszerną i pomocną instrukcję obsługi do okapu kuchennego Haier HATS9DCS56B.Przewodnik użytkowania został dodany 24. 10. 2021.Dostępne języki instrukcji obsługi do tego modelu: polski.Dowiedz się za darmo, jak poradzić sobie z obsługą Haier HATS9DCS56B i poznać jego ukryte funkcje.Całkowity rozmiar pliku PDF instrukcji obsługi wynosi 5. 7 MB.Do tej pory instrukcja została pobrane przez 0 osób.

 • Instrukcja obsługi do Haier HATS9DCS56B
  Pobierz instrukcję PDF w języku: PL
  Ilość pobrań: 0

Powyższe instrukcje są jedynymi w wersji elektronicznej, które dostarczane są przez producenta.Jeżeli nie pomagają Ci one w rozwiązaniu problemu, możesz skorzystać z naszej pomocy na naszejgrupie na Facebooku - Testerzy VideoTestów.


Oceń Haier HATS9DCS56B

 • Nie ma jeszcze żadnych opinii. Możesz być pierwszy.

Pytania i odpowiedzi

 • Nie ma jeszcze żadnych pytań.

Chłodziarko-zamrażarka Multidoor HTF-456DN6

Fresher Techs

Technologie zapewniające długotrwałą świeżość żywności

Trwałość na długie lata

15 lat gwarancji na niezawodny kompresor inwerterowy

Dry Zone

Innowacyjna szuflada Dry Zone dedykowana produktom, które wymagają niskiego poziomu wilgotności

TOTAL NO FROST

Technologia zapobiegająca powstawaniu szronu w lodówce

Humidity Zone

Specjalna szuflada, która utrzymuje stałą wilgotność na poziomie 90%

Oświetlenie Smart LED

Gwarancja doskonałej widoczności

Półki z bezpiecznego, hartowanego szkła

Bezpieczne, trwałe, łatwe w czyszczeniu i podkreślające eleganckie wykończenie wnętrza lodówki

Kompresor inwerterowy

Cicha i wydajną praca urządzenia dzięki redukcji drgań

POZNAJ TECHNOLOGIE FRESHER TECHS, KTÓRE UŁATWIĄ CI ŻYCIE

Fresher Techs - zachowaj świeżość na dłużej

Haier wie najlepiej jak wykorzystać najnowsze rozwiązania technologiczne oraz ogromną bazę wiedzy i długoletnich doświadczeń, by jak najskuteczniej chronić Twoją żywność. Fresher Techs® to innowacyjne technologie, opracowane na wyłączność przez inżynierów firmy Haier, które mają jeden cel: zachowanie świeżości i smaku żywności na dłużej.

Total No Frost – nigdy więcej szronu w lodówce

Total No Frost to technologia, która skutecznie zapobiega powstawaniu szronu. Specjalna osłona Fresher Shield nie dopuszcza do przedostawania się ciepłego powietrza do zamrażarki podczas ciągłego procesu odszraniania, co chroni zamrożoną żywność i zapobiega stratom energii. Co więcej, skutecznie zapobiega mieszaniu się zapachów w lodówce.

Dry Zone - strefa o obniżonej wilgotności.

Szuflada Dry Zone to strefa przeznaczona do przechowywania żywności, która wymaga mniejszej wilgotności, takiej jak sery, nabiał, bakalie i produkty delikatesowe. Zastosowanie technologii Fresher Techs® utrzymuje poziom wilgotności na poziomie poniżej 45%, zapewniając optymalne warunki do dłuższego przechowywania tego rodzaju produktów.

Humidity Zone - pozwala zachować świeżą żywność dwa razy dłużej

Warzywa i owoce warto przechowywać w optymalnych warunkach, by nie traciły swych wartości odżywczych. Specjalna szuflada Humidity Zone utrzymuje świeżość delikatnej żywności dwa razy dłużej. Dzieje się tak dzięki technologii HCS (Humidity Control System) - membranie z włókien roślinnych, która utrzymuje wilgotność na poziomie 90% i automatycznie nią zarządza, co pozwala uniknąć kondensacji wody wewnątrz szuflady. Odpowiednia cyrkulacja chłodnego powietrza wewnątrz strefy sprawia, że przechowywane artykuły spożywcze dłużej zachowują swoje wartości odżywcze.

Gwarancja niezawodności kompresora

Innowacyjne rozwiązania technologiczne sprężarek marki Haier umożliwiły znaczącą redukcję drgań podczas działania chłodziarko-zamrażarki. Dzięki temu urządzenie pracuje ciszej i wydajniej. Co więcej, przy zakupie lodówki zyskujesz 15 lat gwarancji* na kompresor Dual Inverter. *Certyfikat dostępny po rejestracji na stronie http://gwarancja-haier. pl/

Wydajne oświetlenie diodowe

Aby zawartość chłodziarki była lepiej widoczna wyposażono ją w górne oświetlenie diodowe. Zastosowanie takiego rodzaju oświetlenia w lodówkach Haier nie tylko zużywa mniej energii, ale również cechuje się większą trwałością.

Eleganckie wykończenie wnętrza lodówki

Haier w doskonały sposób łączy wyszukany design z komfortem codziennego użytkowania. Stylowe, a przede wszystkim bezpieczne półki chłodziarko-zamrażarki, wykonane ze szkła hartowanego, gwarantują wytrzymałość na długie lata. To praktyczne rozwiązanie ułatwia utrzymanie wnętrza lodówki w czystości.

Imponująca pojemność do każdej kuchni

Pomimo standardowej szerokości chłodziarko-zamrażarki firmy Haier zapewniają imponującą ilość miejsca w każdej ze stref, ponieważ są wyższe od popularnych modeli. Dzięki temu świetnie sprawdzają się do przechowywania dużych ilości produktów przy ograniczonej przestrzeni kuchennej.

Wszystko pod kontrolą

W bardzo prosty sposób kontroluj temperaturę i inne parametry pracy urządzenia bez konieczności otwierania drzwi. Lodówki Haier wyposażone są w stylowy, cyfrowy wyświetlacz dotykowy, dzięki któremu zmiana wewnętrznych ustawień jest łatwa i wygodna.

Wysoka efektywność energetyczna

Poznaj urządzenie pracujące w wysokiej klasie energetycznej F. Od 1 marca 2021 roku obowiązują nowe oznaczenia etykiet w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/1369 z dnia 4 lipca 2017 r., ustanawiającemu ramy etykietowania energetycznego i uchylające dyrektywę 2010/30/UE. Zgodnie z powyższym stare klasy A++ tracą ważność i nie mogą być bezpośrednio porównywane.

Półki z bezpiecznego, hartowanego szkła

Półki z hartowanego szkła zapewnią atrakcyjny wygląd Twojej lodówce, a dzięki swej wytrzymałości będą bezpieczne dla przechowywanych produktów. Dodatkowym atutem jest łatwość utrzymywania ich w czystości.

Super-Cool i Super-Freeze

Dzięki funkcji Super-Cool możesz błyskawicznie schłodzić dużą ilość żywności, np. po zakupach i chronić świeże produkty przed niepożądanym ociepleniem. Funkcja Super-Freeze szybko obniża temperaturę wnętrza urządzenia, przyspieszając zamrażanie świeżej żywności i chroniąc już przechowywane produkty przed niepożądanym ogrzaniem. Dzięki temu zachowane zostaną wartości odżywcze, wygląd i smak żywności.

3 bardzo szerokie półki w chłodziarce

Trzy bardzo szerokie półki w chłodziarce zapewnią idealny porządek w Twojej lodówce. Stabilne, bezpieczne i wykonane z hartowanego szkła, pozwolą optymalnie zarządzać zgromadzoną żywnością każdego dnia.

6 balkoników na drzwiach chłodziarki

Przechowuj bezpiecznie i stabilnie napoje, soki, oleje, majonez czy musztardę. Uporządkuj swoje ulubione produkty i ciesz się ich łatwą dostępnością o każdej porze dnia i nocy. Aż 6 balkoników na drzwiach chłodziarki sprosta wymaganiom nawet największej rodziny.

4 szuflady i dwie półki w zamrażarce

Zamrażarka w lodówce Haier jest wyposażona w cztery pojemne i przeźroczyste szuflady oraz dwie półki. Dzięki nim zmieścisz o wiele więcej produktów niż dotychczas, znacznie lepiej uporządkujesz przechowywaną żywność i na pewno nie zabraknie Ci już miejsca na zapasy dla całej rodziny.

Strefa Dry Zone to idealne miejsce do przechowywania mięsa, ryb, nabiału lub produktów delikatesowych. Dzięki zastosowaniu technologii Fresher Techs® poziom wilgotności w komorze jest utrzymywany stale poniżej 45%, zapewniając optymalne warunki do dłuższego przechowywania tego rodzaju żywności.

Praktyczna strefa wilgotności firmy Haier utrzymuje świeżość owoców i warzyw dwa razy dłużej *. Dzieje się tak dzięki technologii HCS (system kontroli wilgotności) - membranie z włókien roślinnych, która utrzymuje wilgotność na poziomie 90% i automatycznie zarządza jej poziomem. Zapobiega to skraplaniu się wody w szufladzie. Utrzymując wilgotność w komorze na poziomie 90%, nadal umożliwia cyrkulację chłodnego powietrza, dzięki czemu możesz bezpiecznie przechowywać artykuły spożywcze, a także dłużej zachować ich wartości odżywcze.

POZNAJ ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

 • Na co należy zwrócić szczególną uwagę przy wyborze lodówki?

  Dokonując wyboru lodówki, należy wziąć pod uwagę zwłaszcza takie aspekty jak klasa energetyczna, wymiary zewnętrzne, pojemność, umiejscowienie i rozmiar zamrażarki oraz dopasowanie funkcji do potrzeb przyszłych użytkowników.

 • Jaki odstęp od innych urządzeń i zabudowy należy zostawić wokół chłodziarki?

  Lodówki wolnostojące wymagają pozostawienia przestrzeni umożliwiającej swobodny przepływ ciepłego powietrza. W celu ograniczenia zużycia energii i zagwarantowania urządzeniu prawidłowego działania należy zostawić ok. 5 cm od góry i ok. 10 cm za urządzeniem.

 • Ile wynosi optymalna temperatura do przechowywania żywności?

  Odpowiednia temperatura może być różna w zależności od rodzaju produktów spożywczych. Za optymalną temperaturę przyjmuje się ok. 3-4°C. Dzięki zaawansowanym funkcjom lodówek marki Haier możliwe jest dostosowanie temperatury poszczególnych stref do własnych potrzeb.

Indeks 01020247

Stan: Nowy

Przeznaczenie: Pompy ciepła Haier monoblok SUPER AQUA o mocy 16 kW to efektywne i ekologiczne urządzenia dedykowane do ogrzewania i chłodzenia budynków mieszkalnych i komercyjnych. Mogą też dostarczyć ciepłą wodę użytkową.

Dostępny

access_timeCzas wysyłki: 1-3 dni robocze

calendar_today Planowana wysyłka: 21 - 23 luty 2023 

  OpisDane technicznePliki do pobraniaOpinie

  Pompa ciepła HAIER 16 kW AU162FYCRA (HW) + moduł ciepłej wody ATW-A01 + sterownik YR-E27

  ISTOTNE INFORMACJE:

  Powietrzne pompy ciepła monoblok to jedne z najbardziej efektywnych, opłacalnych oraz ekologicznych rozwiązań, dedykowanych do ogrzewania budynków (C. ) oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej (C. ).  Niezależnie od pory roku urządzenia te czerpią energię termiczną zgromadzoną w powietrzu atmosferycznym, która jest całkowicie bezpłatna i dostępna w nieograniczonej ilości.

  Pompy ciepła Haier SUPER AQUA 16 kW typu monoblok  to wysokiej jakości, łatwe w montażu urządzenia, składające się z jednej jednostki, którą instalujemy na zewnątrz. Ponadto urządzenia grupy Haier z serii SUPER AQUA posiadają nowoczesny sterownik przewodowy, który można umieścić w dowolnym miejscu w budynku mieszkalnym. W pompie ciepła typu monoblok marki Haier nie ma potrzeby instalowania dodatkowego połączenia układu chłodniczego, ponieważ kompletny układ znajduje się wewnątrz jednostki. Montaż zatem sprowadza się tylko do podłączenia centralnego ogrzewania. Nie jest wymagane posiadanie uprawnień f-gazowych.

  W nowych pompach ciepła Haier SUPER AQUA 16 kW zastosowano również ekologiczny czynnik R32, co czyni to urządzenie wysoko efektywne w swym działaniu. Dzięki innowacyjnej sprężarce DC Inverter i zastosowanym materiałom wyciszającym, system pracuje w bardzo cichym trybie.

  Warto też zaznaczyć, że pompy ciepła Haier typu monoblok z serii SUPER AQUA o mocy 16 kW są urządzeniami działającymi wielofunkcyjnie, ich inteligentna technologia oraz wysoka jakość stosowanego czynnika w środku układu (niski współczynnik GWP) – tworzą nieocenioną ochronę systemu przez zamarzaniem. Jako unikatowe modele grupy Haier posiadają możliwość łączenia się z wieloma systemami ogrzewania, np. tradycyjne grzejniki, ogrzewanie podłogowe czy też klimakonwektory. System oraz zastosowana w nich technologia wyróżnia się doskonałą precyzją nastawy temperatury oraz błyskawicznym doprowadzeniem ciepła do domu. Urządzenie pracuje w trybie QUIET i TURBO, co pozwala na dostosowanie wydajności ogrzewania wg. potrzeb użytkowników. Zastosowanie systemu w pompie ciepła marki Haier jest rozwiązaniem bardzo ekologicznym, minimalizującym koszty eksploatacji, co daje w ogólnej ocenie przyjemność oraz komfort użytkowania.

  Czytelne oraz intuicyjne w obsłudze sterowniki (przewodowe ATW-A01 oraz przewodowy polot zdalnego sterowania YR-E27) dostarczane w zestawie z pompami ciepła, pozwalają na wybór trybów pracy, ustawienie harmonogramu pracy oraz wyświetlanie historii błędów.

  Producent systemów grzewczych Haier zaleca stosowanie wraz z pompą ciepła monoblok SUPER AQUA 16 kW sterownika ATW-A01, ponieważ bez niego nie ma możliwości podgrzania ciepłej wody użytkowej.

  GŁÓWNE ELEMENTY ZESTAWU:

  • Pompa ciepła typu monoblok AU162FYCRA (HW)
  • Moduł ciepłej wody użytkowej ATW-A01
  • Pilot / sterownik YR-E27
  • PRZYKŁADOWE ZASTOSOWANIE POMPY CIEPŁA HAIER

   CHARAKTERYSTYKA:

  • Szybkie i komfortowe ogrzewanie
  • Niezwykle precyzyjne czujniki, które zastosowano w pompie, pozwalają na ustawienie i szybkie osiągnięcie zadanej temperatury w pomieszczeniach. Nowością jest płynne stopniowanie wydajności pomp ciepła Haier, co z kolei powoduje, że rozłożenie temperatur w pomieszczeniach przy zachowaniu minimalnych parametrów zużycia energii elektrycznej, czyni to urządzenie bardzo ekonomicznym.

  • Wieloetapowa redukcja hałasu
  • Sprężarka oraz silnik wentylatora typu DC Inverter, dzięki specjalnym podzespołom składowym podczas pracy, wywołuje niski poziom hałasu. Elementy, generujące najwięcej hałasu w urządzeniu są osłonięte specjalnym materiałem pochłaniającym dźwięki. Dodatkowo istnieje możliwość wyboru kilku trybów pracy np. trybu QUIET (tryb pracy cichej), który dostosowuje pracę pompy ciepła w zależności od potrzeb użytkownika.

  • Inteligentna technologia przeciw zamarzaniu
  • Aby zapewnić odpowiednią temperaturę wody oraz odpowiednią jakość czynnika roboczego w układzie zastosowano system automatycznej kontroli różnic temperatury. Taka funkcja w urządzeniu zabezpiecza cały system grzewczy przed zamarzaniem przy skrajnie niskiej temperaturze otoczenia.

  • Szeroki zakres pracy
  • Urządzenie dostosowuje swą wydajność w każdych warunkach atmosferycznych (od -20˚C do 50˚C). Wymiennik ciepła o sporej ilości zwojów wpływa na wydajną i energooszczędną pracę pompy ciepła Haier Monoblok SUPER AQUA.
    

  • Kompatybilność z różnymi emiterami ciepła
  • Możliwość podłączenia różnych źródeł ciepła: klimakonwektory, ogrzewanie podłogowe lub tradycyjne grzejniki.

   DEKLARACJA ZGODNOŚCI CE:

   Pompa ciepła Monoblok firmy HAIER typ AU162FYCRA (HW) CO + CWU wg. wymogów następujących norm:

  • EN 60335-2-40:2003 + A11:2004 + A1:2006 + A2:2009 + A13:2012
  • EN603335-1:2012 + A11:2014
  • EN62233:2008
  • EN61000-3-2:2014
  • EN61000-3-3:2013
  • EN55014-1:2006 + A1:2009 + A2:201
  • EN 55014-2:2015
  • jest zgodna ze specyfikacja techniczną.

   SCHEMAT STEROWNIKA (INTERFEJSU) YR-E27:

   GŁÓWNE ZALETY:

   Doskonała wydajność nawet przy bardzo niskich temperaturach otoczenia do - 20°C

   Odpowiedni poziom dogrzewania dostarczonej wody o temp. do 55°C

   Ekologiczny czynnik chłodniczy R32

   Klasa efektywności energetycznej A++ (35⁰C)

   Moduł ciepłej wody użytkwowej ATW-A01 + sterownik przewodowy YR-E27

   Prosta integracja z większością istniejących instalacji ogrzewania.

   Gwarancja 3 lata.

   Energooszczędna sprężarka Mitsubishi DC Inverter, zapewnia niskie koszty eksploatacji

   PARAMETRY TECHNICZNE JEDNOSTKI ZEWNĘTRZNEJ

   PARAMETRY TECHNICZNE modułu CWU, ATW-A01

   Zobacz także

Specyfikacja Haier Htaf29s

Bezpośredni link do pobrania Specyfikacja Haier Htaf29s

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Specyfikacja Haier Htaf29s