Podręcznik instalacji i aktywacji Canon Lv X4u

Canon LV X4u to wydajny urządzenie wielofunkcyjne, które łączy w sobie drukarkę laserową, skaner, kopiarkę i faks. Instalacja i aktywacja tego urządzenia jest niezwykle prosta, dzięki czemu można je szybko i łatwo skonfigurować. Podręcznik instalacji i aktywacji Canon LV X4u zawiera wszystkie niezbędne informacje do szybkiego i bezproblemowego uruchomienia urządzenia. Zawiera on instrukcje krok po kroku dotyczące instalacji i podłączenia urządzenia, a także informacje na temat instalacji sterowników i oprogramowania. Ponadto, podręcznik zawiera instrukcje dotyczące konfiguracji opcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksu, a także informacje na temat automatycznego aktualizowania oprogramowania, zarządzania zasobami drukarki i wielu innych.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik instalacji i aktywacji Canon Lv X4u

Korzystaj z tej strony, aby skonfigurować swoje urządzenie i poznać wszystkie jego możliwości.

© CANON INC. 2023

Podręcznik użytkownika

TytułOpisData wydania
(Wersja)Plik
(Rozmiar)

Podręcznik szybkiej obsługi

05/01/2022
(0)
Pobierz
(1. 59MB)

Przewodniki Użytkownika Online (HTML/PDF)

28/07/2022
(A)
Widok
(-)

Przewodnik Bezpieczeństwa Produktu

01/09/2021
(0)
Pobierz
(0. 42MB)

Podręcznik Instalacji

Przewodnik wymiany jednostki bębna

Podręcznik Wymiany Jednostki Pasa Transmisyjnego

02/09/2021
(0)

Przewodnik funkcji dodatkowych

Instrukcja Uniwersalnego Sterownika Drukarki

02/09/2014
(B)

Mass Deployment Tool User's Guide

25/10/2022
(G)
Pobierz
(2. 57MB)

Request Help User's Guide

20/04/2022
(A)

Order Supplies User's Guide

Remote Panel User's Guide

10/09/2021
(0)

Secure Print+ User's Guide

28/10/2021
(0)

Thin Print Client User's Guide
(Angielski)

03/10/2019
(0)

Barcode Print+ User's Guide

Barcode Utility User's Guide
(Angielski)

08/04/2022
(C)

BRAdmin Professional 4 User's Guide

14/07/2022
(A)

Przewodnik użytkownika BRAdmin Professional 4 dla Microsoft Azure

14/07/2022
(0)

Załącznik

Informacje o licencji Open Source
(Angielski)

21/12/2021
(10)

Kanały obsługiwane przez urządzenia Brother w sieci Wi-Fi 5 GHz
(Angielski)

19/10/2021
(0)

Przewodnik instalacji akcesoriów

Moduł WLAN

18/11/2021
(0)

Dokumenty prawne

Deklaracja zgodności

29/06/2022
(2)

Pobierz i zobacz dokument w formacie PDF. Dokumenty w formacie PDF wymagają instalacji programu Adobe ® Acrobat Reader DC®. Jeśli nie masz programu Adobe ® Acrobat ®, kliknij przycisk "Adobe ® Acrobat Reader DC®", aby pobrać oprogramowanie.

Krok 1. Wybierz program, który chcesz aktywować

Często zadawane pytania

Sprawdź folder spamu, aby sprawdzić, czy tam jest wiadomość e-mail. Jeśli jej nie ma, skontaktuj się z zespołem wsparcia Movavi.

Komunikat ten jest wyświetlany, gdy dane aktywacji nie mogą z jakiegoś powodu dotrzeć do naszego serwera. Spróbuj aktywować oprogramowanie w trybie offline.

Kliknij łącze Posiadam klucz aktywacyjny u dołu okna.

Następnie wykonaj instrukcje dotyczące danego programu, zaczynając od kroku 2. 2.

Być może program został już aktywowany. Można to sprawdzić, otwierając okno Informacje, dostępne:

 • w górnym menu LUB
 • w menu Pomoc LUB
 • w menu rozwijanym Ustawienia (w programie Movavi Video Converter).

Jeśli program nie został aktywowany, wyświetlana będzie liczba dni pozostałych do końca okresu próbnego. Jeśli program został już aktywowany, nie będą wyświetlane żadne informacje o pozostałej liczbie dni.

Oto przykład okna Informacje w aktywowanym programie:

W tym celu należy pobrać i zainstalować nową wersję programu. Łącze umożliwiające jej pobranie znajdziesz w wiadomości e-mail otrzymanej po dokonaniu zakupu. Łącze umożliwiające pobranie można również znaleźć na stronie z plikami instalacyjnymi. Po ukończeniu instalacji należy postępować zgodnie z instrukcjami aktywacji dotyczącymi danego programu.

 • Być może zainstalowano inny program niż ten, do którego zakupiony został klucz. Aby zainstalować zakupiony program, kliknij łącze w wiadomości e-mail otrzymanej zaraz po zakupie.

 • Sprawdź, czy zakupiony klucz jest zgodny z systemem operacyjnym komputera.

  Większość programów Movavi ma dwie wersje: jedną dla systemu Windows, a drugą dla systemu MacOS. Upewnij się, że w aktywacyjnej wiadomości e-mail podany jest właściwy system operacyjny. W przeciwnym razie skontaktuj się z zespołem wsparcia Movavi.

 • Jeśli próbujesz dokonać aktywacji w trybie offline, upewnij się, że klucz aktywacyjny i klucz rejestracji zostały wklejone w odpowiednich polach.

  Klucz aktywacyjny jest przesyłany pocztą elektroniczną zaraz po dokonaniu zakupu. Składa się wyłącznie z cyfr.

  Klucz rejestracyjny jest przesyłany w wiadomości e-mail z adresu support@movavi. com. Wiadomość e-mail ma temat Activation Information. Klucz ten składa się z cyfr i wielkich liter alfabetu łacińskiego.

Jednego klucza aktywacyjnego wolno używać na jednym komputerze, chyba że licencja stanowi inaczej. Aby używać programu na innym komputerze, należy go odinstalować z poprzedniego komputera. Będzie to możliwe tylko na komputerach z tym samym systemem operacyjnym (dwóch komputerach z systemem Windows albo dwóch komputerach Mac). Aby użyć tego samego programu na komputerze z innym systemem operacyjnym, należy kupić drugi klucz aktywacyjny dla innego systemu operacyjnego.

Wszystko znajdziesz na swoim Movavi Account. Jeśli jeszcze go nie masz, kliknij przycisk “Create an account” i podaj adres e-mail użyty przy zakupie oprogramowania Movavi i pakietów efektów. Po utworzeniu konta znajdziesz na nim informacje o swoich zakupach i subskrypcjach.

Łącze do pobrania i klucz aktywacyjny do poszczególnych programów można również znaleźć w wiadomościach e-mail, które wysłaliśmy po dokonaniu zakupów.

Jeśli nie możesz znaleźć tej wiadomości e-mail lub niezbędnych łącz na swoim Movavi Account, możesz użyć funkcjiodzyskiwania klucza aktywacyjnego (w języku angielskim).

W razie pytań na temat instalacji, aktywacji lub użytkowania oprogramowania Movavi napisz do naszego Zespołu Wsparcia – chętnie pomożemy.

Podręcznik instalacji i aktywacji Canon Lv X4u

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik instalacji i aktywacji Canon Lv X4u

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik instalacji i aktywacji Canon Lv X4u