Podręcznik instalacji, uruchomienia i konserwacji Asus Vg27wq1b

Podręcznik instalacji, uruchomienia i konserwacji Asus VG27WQ1B zawiera wszystkie potrzebne informacje dotyczące tego monitora. Zawiera szczegółowe informacje na temat instalacji, konfiguracji i uruchomienia monitora, a także zawiera wskazówki dotyczące konserwacji monitora. Podręcznik zawiera również informacje na temat wymagań systemowych dla monitora, ustawień jasności i kontrastu, oraz instrukcje dotyczące użytkowania i konserwacji monitora. Podręcznik instalacji, uruchomienia i konserwacji Asus VG27WQ1B jest bardzo przydatny dla osób, które chcą zainstalować monitor i korzystać z niego w pełni.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik instalacji, uruchomienia i konserwacji Asus Vg27wq1b

Skuteczny Landing Page - Jak stworzyć stronę efektywną docelową?

Umiejętność tworzenia skutecznych landing page jest w dzisiejszych czasach bardzo istotnym elementem dla każdego marketingowca. Dobrze zbudowana strona docelowa potrafi znacząco zwiększyć konwersję, a co za tym idzie sprzedaż. 

W dobie teraźniejszej technologii na szczęście nie potrzebujesz już specjalistycznych umiejętności programowania, aby stworzyć profesjonalnie wyglądający landing page. Na rynku istnieje mnóstwo wizualnych kreatorów, które posiadają intuicyjny interfejs pozwalający każdej osobie stworzyć świetnie wyglądającą stronę docelową w krótkim czasie.

Najlepsze narzędzia do tworzenia landing page

 • Skuteczny Landing Page – Wstęp do artykułu
 • Co to jest Landing Page?
 • Do czego służy Landing Page?
 • Jak stworzyć skuteczny Landing Page?
 • Największe zalety tworzenia Landing Page
 • Najlepsze narzędzia do tworzenia Landing Page
 • Najczęściej zadawane pytania
 • Skuteczny Landing Page – Podsumowanie artykułu

Landing page, strona docelowa lub strona wejściowa to specjalna strona internetowa, która została zaprojektowana w celu skupienia uwagi użytkowników na określonej ofercie lub przekazie. Landing page zazwyczaj jest używana w celu pozyskania leadów, czyli potencjalnych klientów, poprzez zachęcenie ich do podania swoich danych osobowych, takich jak adres e-mail lub numer telefonu. 

Skuteczny landing page może być również używana do promowania produktów lub usług, a także do przedstawienia szczegółowych informacji o firmie lub marki. Celem landing page jest skupienie uwagi użytkowników na określonej ofercie lub przekazie, a także zwiększenie ich zaangażowania i skłonienie ich do podjęcia określonej akcji, takiej jak złożenie zamówienia lub zapis do newslettera.

Do czego służy Landing Page?

Głównym celem strony landing page jest skupienie uwagi użytkowników na określonej ofercie lub przekazie, a także zwiększenie ich zaangażowania i skłonienie ich do podjęcia określonej akcji, takiej jak złożenie zamówienia lub zapis do newslettera. Strona landing page może być używana do różnych celów, w zależności od potrzeb i celów danej firmy lub marki. Niektóre z możliwych celów strony landing page to:

 1. Pozyskiwanie leadów: Strona landing page może być używana do zachęcania użytkowników do podania swoich danych osobowych, takich jak adres e-mail lub numer telefonu, w zamian za dostęp do specjalnej oferty lub treści.

 2. Sprzedaż produktów lub usług: Strona docelowa może być używana do promowania konkretnych produktów lub usług, a także do zachęcania użytkowników do ich zakupu.

 3. Budowanie zaufania: Strona lądowania może być używana do przedstawienia szczegółowych informacji o firmie lub marce, a także do budowania zaufania wśród użytkowników poprzez udostępnienie opinii zadowolonych klientów lub certyfikatów jakości.

 4. Promocja wydarzeń: Landing page może być używany do promowania różnego rodzaju wydarzeń, takich jak konferencje, wystawy lub koncerty, a także do zachęcania użytkowników do ich udziału.

 5. Zbieranie informacji: Strona landing page może być używana do zbierania informacji o użytkownikach, takich jak ich preferencje czy potrzeby, poprzez umieszczenie na niej formularza z pytaniami lub ankiety.

Jak stworzyć skuteczny Landing Page w 2023 roku?

1. Określ cel swojego landing page

Cel podczas tworzenia skutecznego landing page’a to określenie, co chcesz osiągnąć poprzez tę stronę. Może to być zachęcenie użytkowników do zapisania się na newsletter, zakupu produktu lub rejestracji w usłudze. Określenie celu pomoże ci lepiej zaplanować treści i działania na stronie, tak aby przyciągać użytkowników i zachęcać ich do podjęcia pożądanej akcji.

Ważne, aby cel był jasno określony i zrozumiały dla użytkowników. Powinien być też odpowiednio promowany na stronie poprzez odpowiednie nagłówki, treści i przyciski call to action. Ważne, aby użytkownik szybko zrozumiał, co ma zrobić na stronie i dlaczego ma to zrobić.

2. Prostota jest kluczem do sukcesu

Prostota podczas tworzenia skutecznego landing page’a to ważny aspekt, ponieważ użytkownicy lubią strony, które są łatwe w obsłudze i pozwalają im szybko znaleźć potrzebne informacje. Prosta struktura strony i przejrzysty układ pomogą użytkownikowi szybko zrozumieć, co ma zrobić na stronie.

Aby zapewnić prostotę strony, możesz zastosować następujące rady:

 • Ogranicz ilość tekstu i grafik na stronie.
 • Używaj jasnych i przejrzystych nagłówków, aby ułatwić użytkownikowi orientację na stronie.
 • Stosuj prosty układ elementów na stronie, taki jak sekcje z tekstem i grafikami rozmieszczone w jednej kolumnie lub dwóch kolumnach.
 • Unikaj używania elementów dekoracyjnych, takich jak ozdobne tła czy animacje, które mogą rozpraszać uwagę użytkownika i utrudniać mu zrozumienie, co ma zrobić na stronie.

3. Zadbaj o dobrej jakości teksty

Treść podczas tworzenia skutecznego landing page’a to ważny element, ponieważ pomaga użytkownikowi zrozumieć, co oferujesz i dlaczego powinien podjąć pożądaną akcję, taką jak zapisanie się na newsletter lub zakup produktu.

Aby stworzyć skuteczną treść na landing page’u, należy pamiętać o następujących rzeczach:

 • Skup się na korzyściach dla użytkownika: przedstaw produkt lub usługę w taki sposób, aby użytkownik widział, jakie korzyści otrzyma z ich zakupu lub skorzystania.
 • Używaj jasnych i zrozumiałych nagłówków: nagłówki powinny zwracać uwagę użytkownika i jasno określać, co znajdzie on na stronie.
 • Unikaj słów trudnych do zrozumienia: użytkownicy nie lubią tracić czasu na zrozumienie skomplikowanej treści.
 • Stosuj pytania retoryczne i listy: pytania retoryczne mogą pomóc użytkownikowi lepiej zrozumieć oferowaną treść, a listy ułatwią mu przyswojenie informacji.
 • Stosuj zwroty zachęcające do działania: takie jak „Zapisz się już dziś” lub „Skorzystaj z promocji tylko dziś”.

Pamiętaj, że treść na landing page’u powinna być krótka i na temat, aby użytkownik nie tracił czasu na czytanie niepotrzebnych informacji. Ważne też, aby była przekonująca i rzetelna, tak aby użytkownik miał powód, by wierzyć w oferowane przez ciebie produkty lub usługi.

4. Dobierz odpowiednie grafiki

Odpowiednio dobrana grafika podczas tworzenia skutecznego landing page’a może pomóc w przyciągnięciu uwagi użytkownika i zwiększyć atrakcyjność strony. Grafika powinna być jednak stosowana z umiarem, ponieważ zbyt duża ilość obrazków i animacji może rozpraszać uwagę użytkownika i utrudniać mu zrozumienie, co ma zrobić na stronie.

Aby odpowiednio dobrać grafikę na landing page’u, należy pamiętać o następujących rzeczach:

 • Grafika powinna być związana z produktem lub usługą, którą oferujesz.
 • Zdjęcia i ilustracje powinny być wysokiej jakości i estetyczne.
 • Unikaj używania zbyt dużej ilości grafik: lepiej skupić się na kilku kluczowych obrazkach, niż na wielu słabych jakościowo.
 • Dostosuj rozmiar grafik do rozdzielczości ekranu użytkowników: zbyt duże obrazki mogą spowolnić wczytywanie strony.

Pamiętaj, że grafika na landing page’u powinna być używana jako uzupełnienie treści, a nie jako jej zamiennik. Ważne, aby użytkownik szybko mógł znaleźć potrzebne informacje i zrozumieć, co ma zrobić na stronie.

5. Odpowiednie CTA (call-to-action)

Call to action (wezwanie do działania) podczas tworzenia skutecznego landing page’a to element, który zachęca użytkownika do podjęcia pożądanej akcji, takiej jak zapisanie się na newsletter, zakup produktu lub rejestracja w usłudze. Call to action powinien być jasny i przekonujący, aby użytkownik miał powód, by podjąć akcję.

Aby stworzyć skuteczne call to action na landing page’u, należy zastosować następujące rady:

 • Określ, jaką akcję chcesz, aby użytkownik podjął: czy ma zapisać się na newsletter, dokonać zakupu czy zarejestrować się w usłudze?
 • Używaj jasnych i zrozumiałych sformułowań: takich jak „Zapisz się już dziś”, „Kup teraz” lub „Zarejestruj się”.
 • Umieść call to action w widocznym miejscu: najlepiej na dole strony lub w centralnej części ekranu.
 • Stosuj przyciski zamiast odnośników tekstowych: przyciski są bardziej przyciągające uwagę i łatwiej je kliknąć.
 • Testuj różne sformułowania i przyciski: sprawdź, które z nich najlepiej przemawiają do użytkowników i zachęcają ich do podjęcia akcji.

Pamiętaj, że call to action to ważny element landing page’a, który pomaga ci osiągnąć swoje cele. Ważne, aby był on przekonujący i zachęcający do działania, tak aby użytkownik chciał podjąć pożądaną akcję.

Największe zalety tworzenia stron Landing Page (2023)

Tworzenie landing page’a ma wiele zalet, w tym:

 1. Skupienie uwagi użytkownika: Landing page skupia uwagę użytkownika na jednym celu i pozwala mu skupić się na jednej akcji, takiej jak zapisanie się na newsletter czy zakup produktu.

 2. Poprawa wyników reklamy: Landing page pozwala skuteczniej promować produkty lub usługi i zwiększyć konwersję.

 3. Zwiększenie sprzedaży: Landing page może przyciągnąć uwagę użytkowników i zachęcić ich do dokonania zakupu.

 4. Poprawa SEO: Dobrze zaprojektowany landing page może przyczynić się do lepszego wyniku w wyszukiwarkach.

 5. Budowanie zaufania: Landing page pozwala przedstawić produkt lub usługę w sposób rzetelny i przekonujący, co może pomóc w budowaniu zaufania użytkowników.

 6. Możliwość testowania i optymalizacji: Landing page umożliwia testowanie różnych elementów strony i optymalizację ich w celu poprawienia wyników.

Tworzenie landing page’a może przynieść wiele korzyści, jeśli jest odpowiednio zaprojektowane i skierowane na jasno określony cel. Ważne, aby regularnie testować i optymalizować stronę, aby móc ciągle poprawiać jej wyniki.

Lista narzędzi do tworzenia skutecznych landing page

Korzystanie z odpowiedniego narzędzia do tworzenia landing page może przyczynić się do wzrostu jego skuteczności. Im bardziej zaawansowane narzędzie, tym więcej będzie w stanie zaoferować podczas kreowania zaawansowanych stron docelowych. Oto kilka narzędzi, które mogą pomóc w tworzeniu skutecznych landing page’ów:

 1. Landingi: narzędzie do tworzenia landing page’ów z możliwością personalizacji i testowania różnych elementów strony.

 2. Leadpages: narzędzie do tworzenia landing page’ów z dużą liczbą gotowych szablonów i możliwością integracji z różnymi narzędziami marketingowymi. pl/poleca-instapage" target="_blank" rel="noopener">Instapage: narzędzie do tworzenia landing page’ów z możliwością personalizacji i optymalizacji stron pod kątem konwersji. pl/poleca-getresponse-landing-page" target="_blank" rel="noopener">GetResponse: narzędzie do tworzenia landing page’ów i całych ścieżek sprzedażowych z możliwością integracji z różnymi narzędziami marketingowymi. pl/poleca-clickfunnels" target="_blank" rel="noopener">ClickFunnels: narzędzie do tworzenia landing page’ów z dużą liczbą szablonów i możliwością integracji z różnymi narzędziami e-mail marketingowymi.

Te narzędzia umożliwiają tworzenie skutecznych landing page’ów za pomocą gotowych szablonów lub z możliwością personalizacji strony według własnych potrzeb. Warto porównać różne opcje i wybrać narzędzie, które najlepiej odpowiada twoim potrzebom i budżetowi.

Najczęściej zadawane pytania

Landing page to specjalna strona internetowa, która została stworzona z myślą o promocji określonej oferty lub produktu. Jest to strona, na którą użytkownik trafia po kliknięciu reklamy lub linku z innej strony internetowej. Celem landing page jest zachęcenie użytkownika do podjęcia określonej akcji, takiej jak dokonanie zakupu, wypełnienie formularza czy zostawienie swojego adresu e-mail. Landing page powinna być przejrzysta i łatwa w nawigacji, a także zawierać wyraźne i jasne informacje dotyczące oferty lub produktu.

Ile kosztuje kreator landing page?

Cena kreatorów landing page może się znacznie różnić w zależności od rodzaju oprogramowania, funkcji i planu subskrypcji, który wybierzesz. Niektóre kreatory landing page są dostępne za darmo, ale mogą oferować ograniczone możliwości lub wymagać umieszczenia reklam na stronie. Inne opcje mogą być płatne i oferować szeroki zakres funkcji i możliwości personalizacji.

Co to jest CTA i do czego służy?

CTA (ang. Call-to-Action, wezwanie do działania) to element na stronie internetowej, który zachęca użytkowników do podjęcia określonego działania. Może to być np. przycisk „Kup teraz”, „Zarejestruj się”, „Pobierz teraz” itp. CTA jest ważnym elementem skutecznej landing page, ponieważ pomaga użytkownikom zrozumieć, co powinni zrobić, gdy odwiedzają stronę, i przyciąga ich uwagę.

Czy warto tworzyć landing page?

Tworzenie landing page może być skutecznym sposobem na promowanie swojej firmy lub produktu i pozyskiwanie nowych klientów. Landing page to strona internetowa, która jest specjalnie zaprojektowana w celu przyciągnięcia uwagi użytkowników i zachęcenia ich do podjęcia określonego działania, takiego jak zakup produktu lub zapis do newslettera.

Tworzenie skutecznych landing page jest ważne, ponieważ stanowią one ważny element marketingu internetowego i służą do przyciągnięcia uwagi potencjalnych klientów i przekonania ich do dokonania określonego działania, takiego jak zakup produktu lub usługi, rejestracja do newslettera lub wypełnienie formularza kontaktowego. Landing page powinny być przejrzyste i łatwe do nawigacji oraz zawierać ważne informacje o produkcie lub usłudze, które zostaną oferowane. 

Warto zadbać o to, aby landing page były responsywne i dostosowane do różnych urządzeń, ponieważ coraz więcej osób korzysta z internetu za pomocą telefonów komórkowych i tabletów. Ponadto, ważne jest, aby landing page były optymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych, ponieważ może to pomóc w zwiększeniu widoczności strony i przyciągnięciu potencjalnych klientów. 

Najlepsze narzędzie do tworzenia landing page

 • Świetny wizualny edytor landing page
 • Tworzenie lejków marketingowychPonad 300+ gotowych szablonówMnóstwo integracji z narzędziami

Musisz również pamiętać o testowaniu różnych elementów landing page, takich jak nagłówki, obrazy i formularze, w celu znalezienia najlepszych sposobów na przyciągnięcie uwagi i zachęcenie potencjalnych klientów do podjęcia określonego działania. Ogólnie rzecz biorąc, tworzenie skutecznych stron landing page jest bardzo ważne, ponieważ pozwala na lepsze pozyskiwanie potencjalnych klientów i zwiększenie sprzedaży dzięki lepszemu przekazywaniu informacji o produktach lub usługach.

Sprawdź pozostałe narzędzia dla biznesu

Blog

26 czerwca 2017

Co roku na koniec czerwca Media & Marketing Polska publikuje raport Agencje Interaktywne, którego integralną częścią są wyniki badania satysfakcji klientów polskich agencji. Już od 5 lat Agencja Crafton zajmuje najwyższe miejsca we wszystkich kategoriach. W najnowszym badaniu klientów agencji przeprowadzonym przez Instytut Millward Brown, Crafton jeszcze bardziej poprawia wyniki!

W dwóch najważniejszych dla nas kategoriach uplasowaliśmy się na pierwszej pozycji wśród wszystkich agencji w Polsce: Widać bezpośredni związek między działaniami agencji i naszą wysokością sprzedaży, Agencja ma dobrą opinię w branży.
Natomiast w większości pozostałych kategorii otrzymaliśmy drugie najwyższe noty: Zadowolenie ze współpracy z agencją, Zadowolenie z obsługi klienta, Zadowolenie ze strategii, badań oraz analiz, Zadowolenie z kreacji i produkcji, Zadowolenie ze strategii, badań oraz analiz, Czy poleciłbyś agencję swojemu przyjacielowi, Zadowolenie z kreacji i produkcji, Zadowolenie ze strategii, badań oraz analiz, Zna daną kategorię produktową i jej sytuację rynkową, Usługi agencji warte są pieniędzy, które jej płacimy, Współpracuje z nami przy rozwiązywaniu problemów marketingowych, Oferuje strategiczne i długofalowe rozwiązania.
Najwyższe noty w badaniach satysfakcji motywują nas do jeszcze cięższej pracy dla naszych klientów.Dziękujemy!
Zespół Agencji Interaktywnej Crafton

PrintQueue Klasa (System. Printing) | Microsoft LearnPrzejdź do głównej zawartości

Ta przeglądarka nie jest już obsługiwana.

Przejdź na przeglądarkę Microsoft Edge, aby korzystać z najnowszych funkcji, aktualizacji zabezpieczeń i pomocy technicznej.

 • Odwołanie

Definicja

Zarządza drukarkami i zadaniami drukowania.

public ref class PrintQueue: System::Printing::PrintSystemObject
public class PrintQueue: System. PrintSystemObject
type PrintQueue = classinherit PrintSystemObject
Public Class PrintQueueInherits PrintSystemObject
Dziedziczenie

Uwagi

Niektóre właściwości PrintQueue obiektu reprezentują cechy narzędzia kolejki wydruku, które działa na komputerze, ale inne reprezentują funkcje lub stany samej drukarki. Na przykład NumberOfJobs jest cechą kolejki wydruku, ale Location jest właściwością drukarki. Wiele właściwości drukarki, takich jak to, czy wymaga uwagi użytkownika, należy przekazać za pomocą Refresh metody, z samej drukarki do PrintQueue obiektu. Należy to zrobić przed odczytaniem odpowiedniej właściwości (NeedUserIntervention) przez program. Podobnie, gdy program zmienia wartości co najmniej jednej właściwości PrintQueue obiektu, zmiana musi zostać zapisana w rzeczywistym narzędziu kolejki wydruku na komputerze. Zrób to za pomocą Commit metody.

Przestroga

Klasy w przestrzeni System. Printing nazw nie są obsługiwane w ramach usługi systemu Windows lub ASP. NET aplikacji lub usługi. Próba użycia tych klas z poziomu jednego z tych typów aplikacji może powodować nieoczekiwane problemy, takie jak zmniejszona wydajność usługi i wyjątki czasu wykonywania.

Jeśli chcesz wydrukować z aplikacji Windows Forms, zobacz przestrzeń nazw.

Konstruktory

Inicjuje PrintQueue nowe wystąpienie klasy przy użyciu określonej PrintServer nazwy kolejki i.

PrintQueue(PrintServer, String, Int32)

Inicjuje PrintServer, nazwy kolejki i wersji schematu wydruku.

PrintQueue(PrintServer, String, Int32, PrintSystemDesiredAccess)

Inicjuje PrintServer, nazwy kolejki, wersji schematu wydruku i żądanego dostępu. 0#system-printing-printqueue-ctor(system-printing-printserver-system-string-system-printing-printqueueindexedproperty())" data-linktype="relative-path">PrintQueue(PrintServer, String, PrintQueueIndexedProperty[])

Inicjuje PrintServer, nazwy kolejki i tablicy PrintQueueIndexedProperty wartości do zainicjowania. 0#system-printing-printqueue-ctor(system-printing-printserver-system-string-system-printing-printqueueindexedproperty()-system-printing-printsystemdesiredaccess)" data-linktype="relative-path">PrintQueue(PrintServer, String, PrintQueueIndexedProperty[], PrintSystemDesiredAccess)

Inicjuje PrintQueue nowe wystąpienie klasy z określoną PrintServernazwą kolejki, tablicą PrintQueueIndexedProperty wartości do zainicjowania i żądanym dostępem. 0#system-printing-printqueue-ctor(system-printing-printserver-system-string-system-printing-printsystemdesiredaccess)" data-linktype="relative-path">PrintQueue(PrintServer, String, PrintSystemDesiredAccess)

Inicjuje PrintServer, nazwy kolejki i żądanego dostępu. 0#system-printing-printqueue-ctor(system-printing-printserver-system-string-system-string())" data-linktype="relative-path">PrintQueue(PrintServer, String, String[])

Inicjuje PrintServer, nazwy kolejki i tablicy nazw właściwości w celu zainicjowania. 0#system-printing-printqueue-ctor(system-printing-printserver-system-string-system-string()-system-printing-printsystemdesiredaccess)" data-linktype="relative-path">PrintQueue(PrintServer, String, String[], PrintSystemDesiredAccess)

Inicjuje PrintServer, nazwy kolejki, filtru właściwości i żądanego dostępu.

PrintQueue(PrintServer, String)

WłaściwościAveragePagesPerMinute

Pobiera szybkość drukarki mierzoną na stronach na minutę. clientprintschemaversion? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-clientprintschemaversion" data-linktype="relative-path">ClientPrintSchemaVersion

Pobiera wersję schematu wydruku. comment? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-comment" data-linktype="relative-path">Comment

Pobiera lub ustawia komentarz dotyczący drukarki. currentjobsettings? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-currentjobsettings" data-linktype="relative-path">CurrentJobSettings

Pobiera obiekt zawierający ustawienia konfiguracji dla bieżącego zadania drukowania. defaultprintticket? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-defaultprintticket" data-linktype="relative-path">DefaultPrintTicket

Pobiera lub ustawia domyślne opcje drukarki skojarzone z tym PrintQueue. defaultpriority? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-defaultpriority" data-linktype="relative-path">DefaultPriority

Pobiera lub ustawia domyślny priorytet nadany każdemu nowemu zadaniu drukowania dodanemu do kolejki. description? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-description" data-linktype="relative-path">Description

Pobiera opis kolejki wydruku. fullname? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-fullname" data-linktype="relative-path">FullName

Pobiera pełną nazwę kolejki. haspaperproblem? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-haspaperproblem" data-linktype="relative-path">HasPaperProblem

Pobiera wartość wskazującą, czy drukarka ma nieokreślony problem z papierem. hastoner? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-hastoner" data-linktype="relative-path">HasToner

Pobiera wartość wskazującą, czy drukarka ma toner. hostingprintserver? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-hostingprintserver" data-linktype="relative-path">HostingPrintServer

Pobiera lub ustawia (chroniony) serwer wydruku, który kontroluje kolejkę wydruku. inpartialtrust? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-inpartialtrust" data-linktype="relative-path">InPartialTrust

Pobiera lub ustawia wartość wskazującą, czy kolejka działa w trybie częściowo zaufanym, wyższym poziomem zaufania. isbidienabled? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-isbidienabled" data-linktype="relative-path">IsBidiEnabled

Pobiera wartość wskazującą, czy komunikacja dwukierunkowa z drukarką jest włączona. isbusy? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-isbusy" data-linktype="relative-path">IsBusy

Pobiera wartość wskazującą, czy urządzenie drukujące jest zajęte. isdevqueryenabled? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-isdevqueryenabled" data-linktype="relative-path">IsDevQueryEnabled

Pobiera wartość wskazującą, czy kolejka przechowuje dokumenty, gdy konfiguracje dokumentów i drukarek nie są zgodne. isdirect? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-isdirect" data-linktype="relative-path">IsDirect

Pobiera wartość wskazującą, czy kolejka drukuje bezpośrednio do drukarki lub buforuje dokumenty, a następnie drukuje je. printsystemobject. isdisposed? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printsystemobject-isdisposed" data-linktype="relative-path">IsDisposed

Pobiera lub ustawia wartość wskazującą, czy obiekt został usunięty.

(Odziedziczone po PrintSystemObject)IsDoorOpened

Pobiera wartość wskazującą, czy drzwi są otwarte na drukarce. ishidden? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-ishidden" data-linktype="relative-path">IsHidden

Pobiera wartość wskazującą, czy kolejka wydruku jest ukryta w interfejsie użytkownika aplikacji. isinerror? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-isinerror" data-linktype="relative-path">IsInError

Pobiera wartość wskazującą, czy drukarka lub urządzenie jest w stanie błędu. isinitializing? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-isinitializing" data-linktype="relative-path">IsInitializing

Pobiera wartość wskazującą, czy drukarka inicjuje się. isioactive? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-isioactive" data-linktype="relative-path">IsIOActive

Pobiera wartość wskazującą, czy drukarka odbiera lub wysyła dane lub sygnały. ismanualfeedrequired? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-ismanualfeedrequired" data-linktype="relative-path">IsManualFeedRequired

Pobiera wartość wskazującą, czy drukarka musi być ręcznie zasilana papierem dla bieżącego zadania drukowania. isnotavailable? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-isnotavailable" data-linktype="relative-path">IsNotAvailable

Pobiera wartość wskazującą, czy drukarka jest dostępna. isoffline? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-isoffline" data-linktype="relative-path">IsOffline

Pobiera wartość wskazującą, czy drukarka jest w trybie offline. isoutofmemory? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-isoutofmemory" data-linktype="relative-path">IsOutOfMemory

Pobiera wartość wskazującą, czy drukarka nie jest w pamięci. isoutofpaper? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-isoutofpaper" data-linktype="relative-path">IsOutOfPaper

Pobiera wartość wskazującą, czy drukarka musi zostać ponownie załadowana za pomocą papieru o rozmiarze wymaganym dla bieżącego zadania. isoutputbinfull? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-isoutputbinfull" data-linktype="relative-path">IsOutputBinFull

Pobiera wartość wskazującą, czy obszar wyjściowy drukarki jest zagrożony przepełnieniem. ispaperjammed? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-ispaperjammed" data-linktype="relative-path">IsPaperJammed

Pobiera wartość wskazującą, czy bieżący arkusz papieru jest zablokowany w drukarce. ispaused? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-ispaused" data-linktype="relative-path">IsPaused

Pobiera wartość wskazującą, czy kolejka wydruku została wstrzymana. ispendingdeletion? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-ispendingdeletion" data-linktype="relative-path">IsPendingDeletion

Pobiera wartość wskazującą, czy drukarka jest w trakcie usuwania zadania drukowania. ispowersaveon? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-ispowersaveon" data-linktype="relative-path">IsPowerSaveOn

Pobiera wartość wskazującą, czy drukarka jest w trybie oszczędzania energii. isprinting? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-isprinting" data-linktype="relative-path">IsPrinting

Pobiera wartość wskazującą, czy zadanie jest drukowane. isprocessing? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-isprocessing" data-linktype="relative-path">IsProcessing

Pobiera wartość wskazującą, czy drukarka przetwarza zadanie drukowania. ispublished? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-ispublished" data-linktype="relative-path">IsPublished

Pobiera wartość wskazującą, czy drukarka jest widoczna dla innych użytkowników sieci. isqueued? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-isqueued" data-linktype="relative-path">IsQueued

Pobiera wartość wskazującą, czy drukarka może obsługiwać kolejkę z więcej niż jednym zadaniem drukowania w nim jednocześnie. israwonlyenabled? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-israwonlyenabled" data-linktype="relative-path">IsRawOnlyEnabled

Pobiera wartość wskazującą, czy kolejka wydruku może używać pakietu EMF (rozszerzonego metapliku), który umożliwia szybszy przepływ danych z aplikacji drukowania do buforu systemu Windows. isserverunknown? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-isserverunknown" data-linktype="relative-path">IsServerUnknown

Pobiera wartość wskazującą, czy drukarka jest w stanie błędu. isshared? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-isshared" data-linktype="relative-path">IsShared

Pobiera wartość wskazującą, czy drukarka jest dostępna do użytku przez inne komputery w sieci. istonerlow? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-istonerlow" data-linktype="relative-path">IsTonerLow

Pobiera wartość wskazującą, czy drukarka nie działa z tonerem. iswaiting? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-iswaiting" data-linktype="relative-path">IsWaiting

Pobiera wartość wskazującą, czy kolejka oczekuje na dodanie zadania. iswarmingup? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-iswarmingup" data-linktype="relative-path">IsWarmingUp

Pobiera wartość wskazującą, czy drukarka się rozgrzewa. isxpsdevice? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-isxpsdevice" data-linktype="relative-path">IsXpsDevice

Pobiera wartość wskazującą, czy sterownik drukarki jest zbudowany na modelu XPSDrv, aby używać specyfikacji papieru XML (XPS) jako języka opisu strony. keepprintedjobs? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-keepprintedjobs" data-linktype="relative-path">KeepPrintedJobs

Pobiera wartość wskazującą, czy kolejka zapisuje plik języka drukarki zamiast usuwać go po drukowaniu. 0#system-printing-printqueue-location" data-linktype="relative-path">Location

Pobiera lub ustawia lokalizację fizyczną drukarki. maxprintschemaversion? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-maxprintschemaversion" data-linktype="relative-path">MaxPrintSchemaVersion

Pobiera najnowszy możliwy numer wersji schematu wydruku, którego może używać kolejka. name? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-name" data-linktype="relative-path">Name

Pobiera lub ustawia nazwę kolejki wydruku. 0#system-printing-printqueue-needuserintervention" data-linktype="relative-path">NeedUserIntervention

Pobiera wartość wskazującą, czy drukarka potrzebuje uwagi człowieka. 0#system-printing-printqueue-numberofjobs" data-linktype="relative-path">NumberOfJobs

Pobiera całkowitą liczbę zadań w kolejce wydruku. pagepunt? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-pagepunt" data-linktype="relative-path">PagePunt

Pobiera wartość wskazującą, czy drukarka nie może wydrukować bieżącej strony. parent? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printsystemobject-parent" data-linktype="relative-path">Parent

Pobiera element nadrzędny obiektu. printingiscancelled? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-printingiscancelled" data-linktype="relative-path">PrintingIsCancelled

Pobiera lub ustawia wartość wskazującą, czy bieżące zadanie drukowania jest anulowane. priority? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-priority" data-linktype="relative-path">Priority

Pobiera lub ustawia priorytet kolejki wydruku względem innych kolejek wydruku, które są hostowane przez ten sam serwer wydruku i które używają tej samej drukarki fizycznej. propertiescollection? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printsystemobject-propertiescollection" data-linktype="relative-path">PropertiesCollection

Pobiera kolekcję par atrybutów i wartości. queueattributes? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-queueattributes" data-linktype="relative-path">QueueAttributes

Pobiera właściwości kolejki wydruku. queuedriver? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-queuedriver" data-linktype="relative-path">QueueDriver

Pobiera lub ustawia sterownik drukarki dla kolejki. queueport? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-queueport" data-linktype="relative-path">QueuePort

Pobiera lub ustawia port używany przez kolejkę. queueprintprocessor? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-queueprintprocessor" data-linktype="relative-path">QueuePrintProcessor

Pobiera lub ustawia procesor wydruku używany przez kolejkę. queuestatus? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-queuestatus" data-linktype="relative-path">QueueStatus

Pobiera wartość reprezentującą stan drukarki. Należą do nich "rozgrzewanie", "inicjowanie", "drukowanie" i inne. schedulecompletedjobsfirst? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-schedulecompletedjobsfirst" data-linktype="relative-path">ScheduleCompletedJobsFirst

Pobiera wartość wskazującą, czy drukarka drukuje zadania, które zakończyły proces buforowania przed zadaniami, które nie zostały w pełni buforowane, nawet jeśli ta ostatnia wszedła do kolejki jako pierwsza lub ma wyższy priorytet. separatorfile? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-separatorfile" data-linktype="relative-path">SeparatorFile

Pobiera lub ustawia ścieżkę i nazwę pliku wstawionego na początku każdego zadania drukowania. sharename? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-sharename" data-linktype="relative-path">ShareName

Pobiera lub ustawia nazwę drukarki widocznej przez użytkowników w sieci, gdy jest ona udostępniana. starttimeofday? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-starttimeofday" data-linktype="relative-path">StartTimeOfDay

Pobiera lub ustawia najwcześniejszą godzinę dnia, wyrażoną jako liczba minut po północy uniwersalnego czasu koordynowanego (UTC) (nazywanym również czasem średnim Greenwich [GMT]), które drukarka wyświetli zadanie. untiltimeofday? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-untiltimeofday" data-linktype="relative-path">UntilTimeOfDay

Pobiera lub ustawia ostatni czas, wyrażony jako liczba minut po północy uniwersalnego czasu koordynowanego (UTC) (nazywany również Greenwich Mean Time [GMT]), że drukarka wyświetli zadanie. userprintticket? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-userprintticket" data-linktype="relative-path">UserPrintTicket

Pobiera lub ustawia domyślny obiekt bieżącego PrintTicket użytkownika, który zawiera szczegółowe informacje o zadaniu drukowania.

MetodyAddJob()

Wstawia nowe (nazwane ogólnie) zadanie drukowania, którego zawartość jest tablicą Byte, do kolejki. 0#system-printing-printqueue-addjob(system-string)" data-linktype="relative-path">AddJob(String)

Wstawia nowe zadanie drukowania, którego zawartość jest tablicą AddJob(String, PrintTicket)

Wstawia nowe zadanie drukowania dokumentu specyfikacji papieru XML (XPS) do kolejki i nadaje mu określoną nazwę i ustawienia. 0#system-printing-printqueue-addjob(system-string-system-string-system-boolean)" data-linktype="relative-path">AddJob(String, String, Boolean)

Wstawia nowe zadanie drukowania dokumentu specyfikacji papieru XML (XPS) do kolejki, podaje określoną nazwę i określa, czy ma zostać zweryfikowany. 0#system-printing-printqueue-addjob(system-string-system-string-system-boolean-system-printing-printticket)" data-linktype="relative-path">AddJob(String, String, Boolean, PrintTicket)

Wstawia nowe zadanie drukowania dokumentu specyfikacji papieru XML (XPS) do kolejki, nadaje mu określoną nazwę i ustawienia oraz określa, czy ma zostać zweryfikowany. 0#system-printing-printqueue-commit" data-linktype="relative-path">Commit()

Zapisuje bieżące właściwości PrintQueue obiektu w rzeczywistej kolejce wydruku na serwerze wydruku. createxpsdocumentwriter? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-createxpsdocumentwriter(system-double@-system-double@)" data-linktype="relative-path">CreateXpsDocumentWriter(Double, Double)

XpsDocumentWriter Tworzy obiekt o określonych wymiarach. 0#system-printing-printqueue-createxpsdocumentwriter(system-printing-printdocumentimageablearea@)" data-linktype="relative-path">CreateXpsDocumentWriter(PrintDocumentImageableArea)

XpsDocumentWriter Tworzy obiekt, otwiera okno dialogowe wspólnego drukowania systemu Windows i zwraca ref parametr (ByRef w Visual Basic), który reprezentuje informacje o obszarze obrazowym i wymiarach nośnika. 0#system-printing-printqueue-createxpsdocumentwriter(system-printing-printdocumentimageablearea@-system-windows-controls-pagerangeselection@-system-windows-controls-pagerange@)" data-linktype="relative-path">CreateXpsDocumentWriter(PrintDocumentImageableArea, PageRangeSelection, PageRange)

XpsDocumentWriter Tworzy obiekt, otwiera okno dialogowe wspólnego drukowania systemu Windows, udostępnia okno dialogowe z zakresem stron i opisem zadania drukowania oraz zwraca ref parametr (ByRefw Visual Basic), który reprezentuje informacje o obszarze obrazowym i wymiarach nośnika. 0#system-printing-printqueue-createxpsdocumentwriter(system-printing-printqueue)" data-linktype="relative-path">CreateXpsDocumentWriter(PrintQueue)

XpsDocumentWriter Tworzy obiekt i kojarzy go z określoną kolejką wydruku. 0#system-printing-printqueue-createxpsdocumentwriter(system-string-system-printing-printdocumentimageablearea@)" data-linktype="relative-path">CreateXpsDocumentWriter(String, PrintDocumentImageableArea)

XpsDocumentWriter Tworzy obiekt, otwiera wspólne okno dialogowe drukowania systemu Windows (i udostępnia opis zadania) i zwraca ref parametr (ByRef w Visual Basic), który reprezentuje informacje o obszarze obrazowym i wymiarach nośnika. 0#system-printing-printqueue-createxpsdocumentwriter(system-string-system-printing-printdocumentimageablearea@-system-windows-controls-pagerangeselection@-system-windows-controls-pagerange@)" data-linktype="relative-path">CreateXpsDocumentWriter(String, PrintDocumentImageableArea, PageRangeSelection, PageRange)

XpsDocumentWriter Tworzy obiekt, otwiera okno dialogowe wspólnego drukowania systemu Windows, udostępnia okno dialogowe z zakresem stron i zwraca ref parametr (ByRefw Języku Visual Basic), który reprezentuje informacje o obszarze obrazowym i wymiarach nośnika. dispose? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printsystemobject-dispose" data-linktype="relative-path">Dispose()

Zwalnia wszelkie zasoby używane przez element PrintSystemObject. 0#system-printing-printsystemobject-dispose(system-boolean)" data-linktype="relative-path">Dispose(Boolean)

Zwalnia zasoby niezarządzane używane przez element PrintSystemObject i opcjonalnie zwalnia zasoby zarządzane. object. equals? view=windowsdesktop-7. 0#system-object-equals(system-object)" data-linktype="relative-path">Equals(Object)

Określa, czy dany obiekt jest taki sam, jak bieżący obiekt. object? view=windowsdesktop-7. 0" data-linktype="relative-path">Object)GetHashCode()

Służy jako domyślna funkcja skrótu. getjob? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-getjob(system-int32)" data-linktype="relative-path">GetJob(Int32)

Pobiera zadanie drukowania z określonym numerem identyfikacyjnym. getprintcapabilities? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-getprintcapabilities" data-linktype="relative-path">GetPrintCapabilities()

PrintCapabilities Pobiera obiekt, który identyfikuje możliwości drukarki. 0#system-printing-printqueue-getprintcapabilities(system-printing-printticket)" data-linktype="relative-path">GetPrintCapabilities(PrintTicket)GetPrintCapabilitiesAsXml()

MemoryStream Pobiera obiekt określający możliwości drukarki jako strumień XML zgodny ze schematem wydruku. 0#system-printing-printqueue-getprintcapabilitiesasxml(system-printing-printticket)" data-linktype="relative-path">GetPrintCapabilitiesAsXml(PrintTicket)

MemoryStream Pobiera obiekt określający możliwości drukarki w formacie XML zgodnym ze GetPrintJobInfoCollection()

Tworzy kolekcję zawierającą PrintSystemJobInfo obiekt dla każdego zadania w kolejce. gettype? view=windowsdesktop-7. 0#system-object-gettype" data-linktype="relative-path">GetType()

Type Pobiera wartość bieżącego wystąpienia. initialize? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printsystemobject-initialize" data-linktype="relative-path">Initialize()

Inicjuje właściwości obiektu InternalDispose(Boolean)

Zwalnia zasoby niezarządzane używane przez element PrintQueue i opcjonalnie zwalnia zasoby zarządzane. memberwiseclone? view=windowsdesktop-7. 0#system-object-memberwiseclone" data-linktype="relative-path">MemberwiseClone()

Tworzy płytkią kopię bieżącego Objectelementu. mergeandvalidateprintticket? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-mergeandvalidateprintticket(system-printing-printticket-system-printing-printticket)" data-linktype="relative-path">MergeAndValidatePrintTicket(PrintTicket, PrintTicket)

Scala dwa PrintTickets i gwarantuje, że wynik PrintTicket jest prawidłowy i nie prosi o żadne funkcje drukowania, które drukarka nie obsługuje. 0#system-printing-printqueue-mergeandvalidateprintticket(system-printing-printticket-system-printing-printticket-system-printing-printticketscope)" data-linktype="relative-path">MergeAndValidatePrintTicket(PrintTicket, PrintTicket, PrintTicketScope)

Scala dwa PrintTicket jest prawidłowy, nie prosi o żadne funkcje drukowania, których drukarka nie obsługuje i jest ograniczona do określonego zakresu. pause? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-pause" data-linktype="relative-path">Pause()

Wstrzymuje kolejkę wydruku. Pozostaje wstrzymany, dopóki Resume() nie zostanie wykonany. purge? view=windowsdesktop-7. 0#system-printing-printqueue-purge" data-linktype="relative-path">Purge()

Usuwa wszystkie zadania w kolejce wydruku. 0#system-printing-printqueue-refresh" data-linktype="relative-path">Refresh()

Aktualizacje właściwości PrintQueue obiektu z wartościami z drukarki i narzędziem kolejki wydruku, które działa na komputerze. 0#system-printing-printqueue-resume" data-linktype="relative-path">Resume()

Uruchamia ponownie kolejkę wydruku, która została wstrzymana. tostring? view=windowsdesktop-7. 0#system-object-tostring" data-linktype="relative-path">ToString()

Zwraca ciąg reprezentujący bieżący obiekt.

Dotyczy

Zobacz też

 • PrintServer

Dodatkowe zasoby

Podręcznik instalacji, uruchomienia i konserwacji Asus Vg27wq1b

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik instalacji, uruchomienia i konserwacji Asus Vg27wq1b

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik instalacji, uruchomienia i konserwacji Asus Vg27wq1b