Podręcznik części zamiennych Aeg Bsb18g4

Podręcznik części zamiennych Aeg Bsb18g4 zawiera wszystkie informacje potrzebne do prawidłowego montażu i eksploatacji urządzenia. Zawiera on również szczegółowe opisy dla każdego typu części, wraz z informacjami na temat tego, jak je wymienić i jakie należy wykonać kroki w celu oszczędzenia czasu i pieniędzy. Podręcznik części zamiennych Aeg Bsb18g4 zawiera również wskazówki dotyczące bezpiecznego i skutecznego wykonywania prac konserwacyjnych na tym urządzeniu. Ponadto, podręcznik zawiera informacje, jak radzić sobie z problemami, które mogą pojawić się podczas używania urządzenia.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik części zamiennych Aeg Bsb18g4

O nas

ManualDB to baza danych instrukcji użytkowania, która jest ciągle rozszerzana o inne podręczniki. Grupujemy instrukcje z kilku stron wraz z podręcznikami, więc nie trzeba szukać na wielu serwerach, ale instrukcję znaleźć można łatwo u nas, a przekierujemy na odpowiednią stronę internetową. Wszystkie podręczniki sprawdza zespół doświadczonych pracowników. Masz pewność, że u nas znajdziesz zawsze instrukcją użytkownika. Pobranie (download) podręczników i instrukcji w języku polskim jest bezpłatne.

Ostatnia aktualizacja 30. 08. 2022 09:27

Problem

  • Część wymieniona przez serwis wygląda inaczej, niż zastosowana fabrycznie.
  • Część nie posiada logo producenta.
  • Czy w ramach napraw gwarancyjnych stosowane są tylko oryginalne części zamienne?

Dotyczy

  • Sprzęty AGD produkowany przez Grupę Electrolux
  • Części zamienne stosowane przez serwisy autoryzowane

Rozwiązanie

Stosowane przez serwisy autoryzowane w ramach napraw części zamienne są w 100% oryginalne i pochodzą z dystrybucji firmy Electrolux. 

W ramach napraw mogą być zastosowane uniwersalne części zamienne, które są kompatybilne z różnymi modelami naszych marek. Wymieniane części mimo różnic estetycznych mają identyczną jakość oraz funkcjonalność względem części fabrycznych.

Wyznacznikami oryginalności części nie są:

  • kolor elementów części, np. kolor włosia;
  • kolor akcesoriów, np. kolor szczotki;
  • brak logo producenta, np. Electrolux lub AEG.

Oryginalne części zamienne oraz akcesoria znajdziesz również w naszym sklepie internetowym.

Części zamienne i akcesoria

Znajdź oryginalne części zamienne do swojego urządzenia w naszym sklepie internetowym i zamów je prosto do domu.

Przedstawiamy oryginalne i zamienne części do piekarników AEG. Używając filtrów skrócisz czas na wyszukanie potrzebnej części. Wybierając model urządzenia sprawniej dopasujesz potrzebną część. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Skorzystaj z listy części dostępnej na stronie internetowej, aby znaleźć szukaną część. Zajrzyj na nasz kanał YouTube i zobacz jak łatwo można wymieniać części w sprzętach AGD. Posiadamy również spory wybór akcesoriów i środków pielęgnacyjnych do różnych sprzętów AGD.

Podręcznik części zamiennych Aeg Bsb18g4

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik części zamiennych Aeg Bsb18g4

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik części zamiennych Aeg Bsb18g4